2018 KPSS
Lisans GY-GK, Eğitim, KPSS-A
ve 2018 Lise-Önlisans
kayıtlarımız devam etmektedir.
  Hukuk, İktisat, Maliye, Muhasebe'de
isim yapmış deneyimli öğretmenler
2018 KPSS için yine ALFA'da.
Kayıtlarımız devam ediyor.
    %100 Uygulamalı Bilgisayar ve Muhasebe eğitimi ile Logo ve Zirve'yi
Mali müşavirden öğrenerek
MEB onaylı 2 sertifika alacaksınız.
2018 Lisans, Önlisans, Ortaöğretim KPSS, KPSS-A ve Öğretmenlik kursu erken kayıtlarımız başlamıştır. »»»   

2017 DGS KURSLARI
Matematik ağırlıklı uzun dönem kurs kayıtlarımız devam ediyor. devamı için tıklayınız 

KPSS PUAN HESAPLAMA
D Y
GY 
GK 

AÖF KURSLARI
Ankara Açıköğretim Kursları için 2016-2017
kayıtlarımız devam etmektedir. devamı için tıklayınız 

AÖF DERS ÖZETLERİ
2 dakikada üye olun,
PDF olarak indirin
devamı için tıklayınız 

KPSS TERCİH ROBOTU
Türkiye'nin en çok tercih edilen robotu devamı için tıklayınız 

Kurumsal
iletişim
Ziyaretçi defteri
Mesaj gönder


online kurs kaydı


online broşür
Ziyaretçi Defteri
1 meryem
7.2.2016
genel not ortalamam şuan 1,91 güz dönem sonu notlarımla bitlikte .ortalamam 2.3 oluyor fakat derslerimden bazılari CD DD DC bunlardan geçermiyim..bahar döneminne ait derlerimde CD DD DC gibi notlar var ortalamdan dolay tekrar yazıyordu onlardan muaf olurmuyum

Rehberlik servisinin cevabı:

Evet hepsinden muaf olursun geçersin. Yeter ki GNO 2,00 üzerinde olsun. AÖF'te Kural şudur: GNO 2,00 veya üstünde olduğu dönemin şartlıları ve 1 önceki dönemin şartlılarından geçmiş sayılırsınız.

2 tuncel işler
7.2.2016
2015 BAHAR DONEM SONU 2ADET DD DERSLER VAR FF.YOK 2016 GUZDONEM SONU NOT.ORTALAMA 2Nin USTUNDE OLURSA BU DERSLER DEN GECERMİYİM TSK.

Rehberlik servisinin cevabı:

Evet muaf olursun/geçersin.

3 şahinder yenici
7.2.2016
Bilgisayarli muhasebe kursunuz yakin tarihde acilacak mi

Rehberlik servisinin cevabı:

Şubat sonunda başlayacak yeni grubumuz var. C.tesi 18:30-21:00 - Pazar 15:00-18:00 saatleri arasında.

4 Azra Güngör
7.2.2016
Hocam ben edebiyat 2.sinif öğrencsiyim 2016 önlisans kpssye girebilirmiyim. Ayrica malatyaya atanmam için kaç puan almam lazım??

Rehberlik servisinin cevabı:

4 yıllık bir bölümde okuyan hem de Eğitim veya FEF. Edebiyat bölümünde okuyan daha önce 2 yıllık bir önlisans bölümü bitirmemişse önlisans olarak KPSS'ye giremez. Ama Lise düzeyinden girebilirsiniz.

5 yunus atış
7.2.2016
merhaba Pegem'in sitesinde dersanenizin sınav merkezi olduğunu gördüm.21-22 kasımda pegemin KPSS denemesi yapılacak. Acaba dışardan başvuru yapabiliyormuyuz? Koşulları nelerdir?

Rehberlik servisinin cevabı:

Evet 8 yıldır işbirliği halinde çalıştığımız PEGEM yayınevinin Türkiye Geneli KPSS GY-GK, Eğitim Bilimleri, ÖABT, KPSS-A denemeleri başvuru yapabilirsiniz ama 1 deneme için başvuru almıyoruz. Tüm denemeler için müracaat edebilirsiniz.

6 mehmet kaya
7.2.2016
ben bilgisayarlı muhasebe sertifikası almak istiyorum fakat kursa katılmaya zamanım yok ücretini versem olmazmı

Rehberlik servisinin cevabı:

MEB. onaylı sertifika almak için kısa süreli bile olsa kursa dahil olmanız lazım.

7 Bahar Küçük
7.9.2015
Hocam merhaba bilgisayar programcılığı mezunu olarak atanamadım.Bu yıl tekrar üniversiteye girdim önlisans ağız ve diş sağlığı, 2016 daki kpss sınava giricem ama mezun olmamış olucam. Bölüm değiştirme hakkım var ünüversitede bölümüm iyi mi yada hangi bölümden atanma şansım var?

Rehberlik servisinin cevabı:

Bahar Ağız Diş sağlığı bölümü çok iyi Özellikle Fizik tedavi, Odyometri bölümlerini tavsiye ediyoruz. Kursumuza gelen öğrlencilerimize daha detaylı olarak ücretsiz rehberliğimiz vardır.

8 yavuz inci
7.9.2015
Hocam yorumlarınızı bekliyoruz. Birde faceden etkinlik yapacagınızı söylemiştiniz dört gözle onuda bekliyoruz

Rehberlik servisinin cevabı:

Arkadaşlar yüreklerin yandığı, şehit haberlerinin geldiği bir ortamda etkinlik yapmayı şu an doğru bulmuyoruz.

9 şengül kılınç
7.9.2015
kurs saatleri ve günleri belirlendi mi 5. ve 7. dönem derslerinden hangilerini veriyorsunuz kurs ücretleri hakkında bilgi alabilirmiyim

Rehberlik servisinin cevabı:


Bu yıl ALFA Akademi olarak "tek günde ders geçme garantisi" sloganıyla "one day AÖF" gruplarımıza kayıtlar almaya başladık. Eylül ayında her hafta sonu tanıtım derslerimiz vardır. Kurslarımız, AÖF yardımcı kaynak kitaplarımız ve AÖF rehberlik hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için One Day AÖF sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

10 AHMET ÖZULUKALE
7.9.2015
KPSS SINAVINDA AÇIKÖĞRETİM ÖNLİSANS DİPLOMASI ALANLAR ÖRGÜN ÖĞRETİM ÖNLİSANS DİPLOMASI ALAN BİRİYLE AYNI MEMURİYET KADROSUNU TERCİH EDEBİLİR Mİ

Rehberlik servisinin cevabı:

Sorunun cevabı bizim diğer AÖF rehberlik sayfamızda var. AÖF ile ilgili sorularınızı" diğer sitemizden sorunuz.
"AÖF mezunları KPSS'de eşit şartlarda mı yarışıyor?" sorusunun cevabı için One Day AÖF sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

11 ilkay yaymaz
7.9.2015
Degerli hocam, önlisans okuyacagim. Büro Yönetimi ve yonetici asistanligi, Tibbi dokumantasyon ve sekreterlik, Yasli bakimi, Acil Yardım ve afet yonetimi, bir de kültürel miras diye bir bolum var. Bu bolumlerden atamasi en iyi olan bolum hangisidir. Kac puanlarla atamalari oluyor. Arastirdim ama bulamadim. Yardiminizi bekliyorum. Tesekkur ediyorum. Sag olun, var olun degerli hocam. Saygılarımla...

Rehberlik servisinin cevabı:

Yaşlı bakımı bölümü mezunları şu an çok rahat atanıyor, eğer bu yapmayı düşünüyorsan hiç tereddüt etmeden bu bölümü tercih et. Büro yönetimi mezunlarının atamaları kötü değil ama genelde üniversiteler memur pozisyonlarına alım yapıyor. Diğer bölümler hakkında daha detaylı bilgi almak için One Day AÖF sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

12 mustafa ince
25.5.2015
mrb sinan hocam hemsirelik bölümü mezunuyum 67 aldım sıralamam 9 bnlrde acaba atanır mıyım hazırlanmam mı gerekir yine :(

Rehberlik servisinin cevabı:

Bu atamada olmayabilir. Yine de doğu ağılıklı kadroları tercih yapabilirsin.

13 büro yönetimi
25.5.2015
hocam mrb. eşim büro yönetimi ve sekreterlik mezunu puanı 84,45 bu haziran döneminde atanma ihtimali nedir sizce. özellikle ege ve marmara için

Rehberlik servisinin cevabı:

Tercih zamanında "Muş ve Bitlis üniversiteleri, İçişleri Bak.Sivas 85'lerde kalabilir ama diğer kadrolar daha yüksek puanlarla kapatır." demiştik ve öyle de oldu. İçişleri Bakanlığı Sivas kadrosu 85,78 puanda kaldı. 2012'nin 1. atamasında 71 kişilik kadro açılmıştı. 2. atamasında sizden ünivesite ağırlıklı 486 kişilik kadro açılmış ve 82,51 puanda kalmıştı taban puanlar. 2012'nin son 2 atamasında sayı azaldığı için 81,56'nın altına düşmedi taban puanlar. Önümüzdeki atamalarda kadro sayılarının önceki atamalara oranla daha fazla olması lazım ki doğu kadrolarında tekrar 82 civarında taban puanlar oluşabilsin. 2015 Haziranda yine üniversiteler son 5 yılın Haziran alımları ortalamasında talepte bulunursa 82 puanlara düşebilir ama sağlıkçılara ayrılan kadrodan dolayı size kadro sayısı fazla verilmezse doğu kadroları 83,5 civarında kalabilir.

14 altan yalcin
15.4.2015
Merhabalar benim güz donemimde tek dersim ff geldi ortlamamda 3.05 merak ettgim sey bahar donemimde yatay geçiş yapacam ama o dersi illa seneye güz doneminden mi yoksa tek ders sinavina mi giricegm lisans ogrencisym (uluslararasi iliskilerr) bilginiz icn şimdiden tesekkur ettim.

Rehberlik servisinin cevabı:

Altan tek ders sınavına mezun olabilecek durumda olanlar yani tek dersi verdiğinde hem GNO 2,00 ve üstünde olacak hhem de hiç FF dersi kalmayacak olanlar girebilir. Analadığım kadarıyla sen 4 yılllık bölümün 2. sınıfındasın. Böyle olunca da tek ders sınavına giremezsin. Seneye güz o dersi verdiğin zaman(1-4. dönemden hiç FF kalmayınca) okuldan çıkış belgesi alabilir ya da geçiş için uğraşabilirsin.

15 emre şeybeoğlu
15.4.2015
gno hesaplanması iki dönemin tüm dersleri ile mi oluyor ? TSK

Rehberlik servisinin cevabı:

GNO hesaplamasında şu ana kadar aldığın tüm dönemlerdeki derslerin notları dikkate alınır.

16 AYŞE GÜL
15.4.2015
HOCAM ÖNLİSANS SİGORTACILIK MEZUNUYUM PUANIM 85.329 GENEL SIRALAMAM 4574 TEMMUZ ALIMLARINDA YADA KASIM ALIMLARINDA ATANABİLME ŞANSIM NEDİR ???

Rehberlik servisinin cevabı:

Temmuz döneminde kadro sayıları az ya da normal gelirse pek mümkün gözükmüyor. Çok kadro açılırsa da doğu illeri olabilir. KAsım ya da 2016 Haziranda atanma şansın yüksek.

17 Deniz N
15.4.2015
Merhaba Ekpss puan hesaplama programı hazırlar mısınız?

Rehberlik servisinin cevabı:

EKPSS tercih robotumuz var ama puan hesaplamayla ilgili yeterli talep olmadığı için yapmadık.

18 Tolunay Küçükyıldız
15.4.2015
İyi günler, pmyo hazırlık kursunuza katılmak istiyorum ancak konaklama yada yurt gibi bi imkanınız varmı acaba

Rehberlik servisinin cevabı:

Konaklama ya da yurt konusunda yardımcı olmuyoruz/kendiniz ayarlıyorsunuz.

19 Alptürk Soylu
15.4.2015
Bilgisayarlı muhasebe kursunuza katılmayı düşünüyorum. Yeni smmm stajyeriyim. Büroda yapılması gereken tüm işlemleri öğretiyor musunuz?

Rehberlik servisinin cevabı:

3 aylık Bilgisayarlı Muhasebe kursu ve 1,5 aylık ileri düzey muhasebe eğitimini tamamladığınız zaman Mali Müşavirlik bürosoundaki yapılması gereken işleri yapabilirsiniz.

20 kemal arslan
15.4.2015
Hocam çok defa yazdım ama hiç birine cevap bulamadım. Allah rızası için bir cevap yazın soruma. Ben üniversite tercihinde bulunacağım fakat Şehir ve Bölge Planlama bölümü ile Harita Mühendisliği arasında kaldım. Atamalar açısından hangi bölümü tercih etmek mantıklıdır. Teşekürler.

Rehberlik servisinin cevabı:

Şehir ve Bölge Planlama bölümü mezunu sayısı az ama mezun olduktan sonra atama sayısı iyi. KPSS'ye biraz hazırlanıpta girenlerin neredeyse tümü mühendis olarak devlete atanıyor. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Jeodezi ve Haritacılık, Harita Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği bölümleri(4 bölüm) mezun sayısı Şehir ve Bölge Planlama bölümünden fazla ama atama sayısı da fazla. Bu 4 bölümden de 2014 KPSS'ye biraz hazırlanıp da kazanamayan neredeyse olmadı. KPSS P3 puanı 77 üzerinde olanların tamamına yakını atandı ki bir mühendisin KPSS'de 77 puan alması YGS'den 180 barajını geçmek gibi bir durumla eşdeğerdir. İyi bölümler seçmişsin. Kim tavsiye ettiyse Mühendisliklerin içerisinde en iyi bölümleri tavsiye etmiş.

21 levent genez
28.11.2014
hocam puanım 80.24 sıralamam 1075 3249 atanma sansım varmı sızce

Rehberlik servisinin cevabı:

LEvent merkezi atamalarda şansın çok yok, puanın son 6 yılın sınırının altında. Kurum içi alımları iyi takip edersen biryerlere atanırsın. Sadece merkezi atamalarda atanmak için beklersen açıkta da kalabilirsin.

22 seda candan
28.11.2014
Hocam merhaba.Ben Haziranda mezun olunca tercih yapabileceğim.Kamu yönetimi p3 puanım 84.56949 , m7 sıralamam 3584. Atanma şansım nedir sizce ? Haziran alımlarının daha fazla olması lazım. Teşekkürler şimdiden

Rehberlik servisinin cevabı:

Kasımda 143 civarında tercih edebileceğiniz kadroyla (sadece 4503'ten tercih edebileceğiniz 3 kişilik kadroyla) 85 civarında hatta üstünde kalabilir taban puan. Kadroların tamamına yakınını işletme-İktisat-Maliyeciler de tercih edebiliyor. Eğer Gümüşhane Üniversitesine atanırsanız farklı bir ile tayininiz normal şartlarda asla mümkün olmaz, tabi olağanüstü şartları olağanüstü kişiler bu tayini %1 de olsa gerçekleştirebiliyor. Toplamda 3.715 kişilik kadronun zaten 1.236'sı ebe-hemşire kadrosu. Doğal olarak sizin sayı da çok düştü. Önümüzdeki atama dönemlerinde İİBF alımları artacaktır ve 84-86 puanın aralığındakilerin daha farklı illere ve daha güzel kurumlara şansı artacaktır. Lisans Kamu Yönetimi bölümünden 2012 KPSS'nin ilk atamasında 468 kişilik kadro açılmış ve taban puan 85'te kalmıştı, toplamda geçen 2 yılda 2.321 kişilik kadroyu tercih ettiler ve 82,33 puana kadar düşmüştü kadrolar. 2012'de 82 puan alan kişinin genel lisans sırası ilk 50 binlerdeyken 2014 KPSS'de ilk 50.000'deki kişinin puanı 81. Bu bilgi bu atamadaki rakamları görüpte ümidini kesenler için iyi bir analiz gibi olsa da temkinli davranıp açıktan atamaları da takip etmek lazım.

23 gülçin tokgöz
3.11.2014
biliyorum çok yoğunsunuz umurım bu sefer soruma cevap verirsiniz . ortaöğretim ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ ALANI VE DALLARI puan:83 genel sıralama :29 bin branş sıralama:19 bu puanla merkezi atama gelir mi? gelmezse bu puan ile nerelere başvurabilirim? kendi bölümümden yerleşme imkanım nedir? ortaöğeretim çocuk gelişiminden ne kadar alım var? şimdiden teşekkürler

Rehberlik servisinin cevabı:

Ayrıca senin sorunu daha önce cevapladım diye hatırlıyorum. Sizden son 2 yılda 1 kişi alındı, son 4 yıldır da 5-10 kişi alındı ve puanlar 85'in altına hiç düşmedi. Her atama döneminde sizin 2017 nitelik kodundan atama sayısını kontrol etmen lazım ama kendi bölümünden kadro açılmazsa merkezi atamalarda 2001 ile genel tercihlerde asla atanman mümkün değil. Zabıt katipliğini, Aile Sosyal Pol.Bak. kurum içi alımları falan takip edebilirsin.

24 Mevlüt Özkan
3.11.2014
Hocam laborant ve veteriner sağlık mezunuyum branş sıralamam 233 atanma ihtimalim nedir

Rehberlik servisinin cevabı:

Son 2 yıl içerisinde sadece 2 atamada sizden kadro açıldı. İlk atamada 4 kişi 2. atamada 128 kişilik atama ile taban puan 81,1'e kadar düştü. Bölüm mezunu az olunca; az bir kadro ile bile taban puanlar çok düştüğü için puanınız ne olursa olsun tercih dönemlerinde kadro sayılarını iyi takip etmeniz lazım. Bölüm sıralamanıza göre tercih yapmanız lazım. Muhtemelen 82 puanın üstünde 100 kişi bile olmayabilir. Doğu illerini ve İstanbulu tercih etmeyecekler olacağı için, ayrıca daha öğrenciyken sınava girenler 2015 Hazirana kadar tercih yapamayacağı için ara atamalarla birlikte 40 kişi bile alınsa 82 puana inebilir. Atama sayısı fazlalaşırsa 80 puanın altına da inebilir. Sağlık Bakanlığının ara ataması olursa iyi takip etmek gerekiyor. Kadro sayıları açıklanınca buradan bölümün detaylı analizini -eğer sorarsanız- yayınlarız.

25 cemil gündüz
3.11.2014
Hocam önlisans muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum puanim 81.51 alan sıram 812 sizce kaçıncı atamada giderim şimdiden teşekkürler.

Rehberlik servisinin cevabı:

2010 KPSS puanıyla 2137 kişilik tercih kadrosu ile 82,9 puanda, 2012 KPSS puanıyla 1.804 kişilik tercih kadrosuyla 82 puanda kaldı atamalar. Tabi atamaların çoğu ortak nitelik isteyen (bilgisayar, işletme, halkla ilişkiler, pazarlama gibi) bölümlerin tercih ettiği kadrolar olunca artık tek 3173 isteyen pozisyonların toplam sayı önem kazanıyor. Kasımdaki atamalarda yine 500 civarında kadro açılırsa taban 85 puanda kalır. Son atamalarda 83'lerde yine taban puan oluşur. Tek nitelikli kadroları iyi takip etmek gerekiyor.

26 kürşat turun
1.11.2014
Hocam meraba... Ben endistüri meslek lisesi mezunuyum makine bölümü kpssden 63 puan aldım sizce atanma şansım varmı cevap verirseniz cok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rehberlik servisinin cevabı:

Kürşat mümkün değil bu puanla atanman. işkur üzerinden mülakatlı alımlarda bazı KİT'ler taban 60 puan siteyebiliyor, oraları takip et.

27 tugna turkan
1.11.2014
Hocam meraba inşallah sorunu cevaplarsnz ondokuz mayis üniversitesinde fizik tedavi teknikerliği okuyorummm bu yıl mezun olucammm önlisans KPSS puanim 76.73 branş siralamam 277 atanma ihtimalim var mi

Rehberlik servisinin cevabı:

Fizik Tedavi, Fizyoterapi (3051) bölümlerinden 2010 KPSS puanıyla yapılan atamalarından 89 kişilik atamayla 67'ye kadar düştü taban puanlar. 2012 KPSS puanıyla ise 243 kişilik atamayla 73,3'te kaldı taban puan. Bölüm mezunlarının artması/sınava hazırlık yapanların fazlalaşmasından dolayı puanlar artmış. ALan bazındaki sıralamaların netleşmesinden sonra daha net yorum yapmakla birlikte tahminimizce Kasımda 70 civarında kişi alınırsa yine 80 puanda hatta altında bile taban puan oluşur. Son atamalara kadar yine 250 civarında kadro açılırsa 75 puanlar gözükebilir. Sağlık Bakanlığının eğer açılırsa ara atamalarını da iyi takip etmeniz lazım. Özellikle 2015 KAsımda 76 puanlılar kadroları iyi takip etmeli. Kasımda kadro sayıları açıklanınca ve 2 bölümün içerisindeki toplam sıralamalar açıklanınca tekrar buradan bölümünüzün analizi yapacağız.

28 gülçin tokgöz
28.10.2014
biliyorum çok yoğunsunuz umurım bu sefer soruma cevap verirsiniz . ortaöğretim ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ ALANI VE DALLARI puan:83 genel sıralama :29 bin branş sıralama:19 bu puanla merkezi atama gelir mi? gelmezse bu puan ile nerelere başvurabilirim? kendi bölümümden yerleşme imkanım nedir? ortaöğeretim çocuk gelişiminden ne kadar alım var? şimdiden teşekkürler

Rehberlik servisinin cevabı:

Lİse çocuk gelişimlerini iyi takip ediyorum ama merkezi atamalarda kadro sayısı yok denecek kadar az. tüm atama dönemlerinde sadece sizden kadro olursa iyi takip etmek gerekiyor . Ama genel tercihlerden yani 2001'den düz memurluk mümkün değil. Bu puanla kurum içi atamaları da takip edebilirsin. Mülakat sıralamaları için yeterli puanın.

29 melikesaglam
28.10.2014
merhaba hocam önlisans muhasebe mezunuyum kpssp93=85,501 başari siralamam=4395 alanimdaki siralamam 73 kasimda gidebilir miyim nereleri yazmaliyim yardimci olur musunuz

Rehberlik servisinin cevabı:

2010 KPSS puanıyla 2137 kişilik tercih kadrosu ile 82,9 puanda, 2012 KPSS puanıyla 1.804 kişilik tercih kadrosuyla 82 puanda kaldı atamalar. Tabi atamaların çoğu ortak nitelik isteyen (bilgisayar, işletme, halkla ilişkiler, pazarlama gibi) bölümlerin tercih ettiği kadrolar olunca artık tek 3173 isteyen pozisyonların toplam sayı önem kazanıyor. Kasımdaki atamalarda yine 500 civarında kadro açılırsa taban 85 puanda kalır. Son atamalarda 83'lerde yine taban puan oluşur. Tek nitelikli kadroları iyi takip etmek gerekiyor.

30 kayahan celenk
28.10.2014
Sayin hocam ben bilgisayar programciligi ve teknolojisi bolumu mezunuyum siz diyorsunuz sizin bolumden 81.puan altina inmez gecen sene 2500 kisi almislar ben 898. Kisim simdi 2500 kisi alirsa ben giremem mi bu nasil celiski bir bilgi sizin icin siralama onemli deil mi niye yanlis bilgi verip milletin moralini bozuyorsunuz

Rehberlik servisinin cevabı:

Ama 3249'ların tercih ettiği kadroların çoğunu benzer nitelikteki diğer bölümler de tercih ediyor. Yani işletme-Muhasebe-maliyeler de 2.500 kişilik kadroyu tercih ediyor.


KPSS BAŞARILARIMIZ
96.2 Puan
Hakkı Ç. (Elektronik)

93.7 Puan
Selma Ç. (Lise)

94.4 Puan
Pınar A. (Siyaset B.)

97,2 Puan
Şule Ç.(Baş.sıra:48)

97 Puan
Merve B. (İşletme)

95 Puan
Ömer K. (Hukuk)

88.9 Puan
Ali C. (Elektrik)

88.2 Puan
Esra Nur T. (Adalet)

90.2 Puan
Ceylan T. (Dış Tic.)

90.0 Puan
Seyit A. (O.öğretim)

92.7 Puan

Bekir B. (Bilgisayar)

92.4 Puan

Ahmet Y. (End. Mh.)

88,0 Puan

Seda U. (Harita)

88.1 Puan

Nilgün Z. (Elektrik E.Müh)

89,7 Puan

Aslı B. (Biyoloji)

88.4 Puan

Öner C. (Biyoloji Ö.)

87.9 Puan

Tülin C. (Gıda Müh.)

92,2 Puan

Selman K.(Biyomed.)

 

 

88,4 Puan
Engin Ö.(Kimya Mh)

97 Puan
Merve B. (İşletme)

87,5 Puan

Tuğba G.(Ulus.İliş.)

89 Puan
Kamil S. (Makina)

89 Puan
Tolga K. (Radyoloji)

89 Puan

İbrahim D.(Radyoloji)

89 Puan
Yunus A. (Turizm)

88,3 Puan
Necip E. (Makine)

88,1 Puan

Emre Y. (Muhasebe)

89 Puan
Murat Sütçü (Spor)

91.2 Puan
Tuğba Ş.(Peyzaj M.)

96 Puan
Enver Ş.(Anadolu L.)

90 Puan

M.Akif T.(Gıda Müh.)

95,3 Puan
S.Avcı Y.(Alan 1.si)

89 Puan
Serap C. (İşletme)

89 Puan
Zehra E. (İşletme)


ALFA AKADEMİ,
Pegem Akademi yayınları
yayınlarıyla 2009'dan itibaren işbirliği
içinde çalışmaktadır
 

Kursumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Öğretim Kurumudur.
 

ALFA Akademi, Avrupa Bilgisayar Pasaportu yetkili sınav merkezidir.
 
İş başvuru formu
İş başvuru formu
Neredeyiz
 
Bu sayfa 52.402 defa ziyaret edildi. ana sayfa
 
  T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
Özel ALFA AKADEMİ KURSLARI

Demetevler 9. cadde (yeni 401.cad.) No:11/1-2 Yenimahalle / Ankara
Hastane Metro Durağı yanı | Vatan Caddesi üzeri
Mail: alfaakademi@hotmail.com Tel: 312 346 40 30  |  336 12 13
tasarım: ALFA    
Sınav merkezi olduğumuz yayınevi Eğitim merkezi olduğumuz markalar
Alfa Bilgisayar Tek.Yay.Ltd. Şti.© 1997 Her hakkı saklıdır.
Yenimahalle ve Keçiören ilçesine en yakın KPSS, KPSS-A ve Eğitim Bİlimleri kurs merkezi.